شماره ۲۹۴۸ | ۱۴۰۲ سه شنبه ۳۰ آبان
صفحه را ببند
کمک 97 میلیارد تومانی مردم ایران به غزه

در پایان ششمین هفته از پویش بشردوستی جمعیت هلال‌احمر، میزان کمک‌های نقدی هموطنان ایرانی به مردم فلسطین به حدود 97 میلیارد تومان رسید. رئیس سازمان داوطلبان در این باره می‌گوید: «پویش «بشردوستی» با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم مظلوم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی از ۱۷ مهرماه آغاز شده است و  همچنان ادامه دارد. از ابتدای فراخوان رسمی این پویش در ۱۷ مهرماه تا  یکشنبه ۲۸ آبان‌ماه، افزون بر ۹۶۸ میلیارد ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی واریز شده است.»
او همچنین به کمک ۲۶ میلیارد ریالی مردم نوعدوست کشورمان به زلزله‌زدگان ولایت هرات افغانستان در قالب پویش آفتاب مهربانی خبر داد و مجموع کمک‌های نقدی ایرانیان به غزه و افغانستان را طی ۴۲ روز اخیر افزون بر ۹۹۴ میلیارد ریال اعلام کرد.
رئیس سازمان داوطلبان بیان کرد: «هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم مظلوم فلسطین را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.»

 


تعداد بازدید :  149