شماره ۲۹۴۸ | ۱۴۰۲ سه شنبه ۳۰ آبان
صفحه را ببند
اعطای جایزه «پژوهش برتر در زمینه نظام اطلاع‌رسانی قوه مجریه»

جایزه ویژه «پژوهش برتر در زمینه نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی قوه مجریه» به فهرست جوایز اهدایی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی افزوده شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت،  بنا به اعلام روابط عمومی «دبیرخانه جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی»، با موافقت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس جشنواره و نیز حمایت «دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت»، جایزه پژوهش برتر در زمینه نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی قوه مجریه به آثار برگزیده اهدا خواهد شد.
بنابر این اعلام، پیرو برنامه‌های ترویجی شورای اطلاع‌رسانی دولت به منظور اصلاح و ارتقای ساختار رسانه‌ای دولت و با عنایت به اهمیت توسعه و هم‌افزایی همکاری‌ها با جامعه علمی و نیز پژوهشگران حوزه‌های ارتباطات، اطلاع‌رسانی، رسانه، تبلیغات و روابط عمومی، برای نخستین‌بار جایزه‌ای با موضوع نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی دولت به جمع جوایز اهدایی در جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی افزوده شد.
این جایزه به آثاری که در قالب طرح پژوهشی، پایان‌نامه و رساله دانشگاهی، کتاب، مقاله علمی، و گزارش‌ سیاستی انجام شده باشد تعلق خواهد گرفت. آثار  کاربردی و دربرگیرنده راهکار در اولویت‌اند.
اهمّ موضوعات مورد توجه این جایزه عبارتند از:
 الف. راهکارهای اصلاح، بهبود و ارتقای نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی قوه مجریه با تأکید بر اطلاع‌رسانی هنرمندانه
ب. شناسایی و معرفی الگوی مطلوب نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی دولت
«شانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی»، همزمان با هفته پژوهش، در آذرماه ۱۴۰۲، با مشارکت پژوهشگران و نخبگان علمی و فرهنگی و حضور مقامات کشوری، استادان و صاحب‌نظران فرهنگی کشور برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر درباره جشنواره شانزدهم در سایت جشنواره به نشانی https://ifcr.ir./fa در دسترس است.


تعداد بازدید :  284