شماره ۲۱۸۵ | ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ بهمن
صفحه را ببند
اولین ویدیو از گوهر خیراندیش در بیمارستان

گوهر خیراندیش خوشبختانه با انتشار ویدیویی خبر از سلامتی و بهبود بیماری خود داد. گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، دیروز با انتشار پستی در اینستاگرام از بهبودی حالش خبر داد.
پزشک گوهر خیراندیش اعلام کرده که بدون دستگاه اکسیژن به خوبی تنفس می‌کند و خوشبختانه حالش رو به بهبودی است و بعد از ریکاوری تا دو سه روز آینده مرخص می‌شود.
گوهر خیراندیش که از چند روز قبل به دلیل کرونا در بیمارستان بستری بود پس از بهبودی از کرونا برای مرحوم انصاریان و مرحوم میناوند در بیمارستان بغضش ترکید.
پیش از این بیتا منصوری از دوستان نزدیک گوهر خیراندیش که این روزها مدام با این بازیگر در تماس است، ابراز خشنودی کرده بود که حال او بهتر شده است. این تهیه‌کننده سینما درباره وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است، گفت: «خوشبختانه حال ایشان از نظر ریه و شرایط تنفس بهتر است و سرفه‌هایشان نیز تا حدودی زیادی بهبود پیدا کرده است.»
او ادامه داد: «البته از چند روز پیش ایشان دچار تب شده ولی طی صحبتی که با پزشک و پرستارشان داشتیم، جای نگرانی نیست؛ زیرا بازگشت تب در برخی از بیماران کرونایی جزو روند بیماری است به طوری که چند روز بعد از قطع کامل تب، بیمار بار دیگر دچار این عارضه می‌شود و حتی ممکن است بعد از بهبودی کامل، هرازگاهی این اتفاق بیفتد ولی به‌تدریج فاصله بازگشت تب بیشتر خواهد شد. همچنان که برخی از بهبود‌یافتگان هم هر از چندی دچار سرفه می‌شوند. ظاهرا نشانه‌های مختلف کرونا بعد از بهبودی کامل ممکن است گاهی اوقات بازگردد ولی آن گونه که پزشک ایشان گفته‌اند، جای نگرانی نیست.
او اضافه کرد: «خانم خیراندیش همچنان در بیمارستان تحت درمان هستند و به‌تازگی داروهای دیگری برای قطع تب ایشان تجویز شده تا روند بهبودی‌شان زودتر طی شود.»
به گفته دوستانش ازجمله عباس یاری، منتقد سینما و دبیر تحریریه مجله «فیلم» و بیتا منصوری، تهیه‌کننده سینما، این بازیگر که مشغول بازی در یک پروژه تصویری بوده، پس از ابتلا به کرونا دیر به بیمارستان مراجعه کرده و همین تأخیر سبب شده که 40درصد ریه او درگیر کرونا شود ولی خوشبختانه در حال حاضر وضعیت ریه و شرایط تنفسی‌اش بهتر شده است.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  134