شماره ۶۶۷ | ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ شهريور
صفحه را ببند
تهیه بالابر خانگی برای دو خواهر مبتلا به ضعف عضلانی
با هم شادی بیافرینیم

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در ‌سال ۱۳۶۳ با هدف ارایه خدمات آموزشي و حمايتي به معلولان جسمي- حركتي جهت اتكای بيشتر به خويشتن و حضور موثر و فعال در اجتماع به‌عنوان يك سازمان غيردولتي (ان‌جی‌او) تاسيس شد. مجتمع رعد، آموزش را به‌عنوان ابزاري موثر و مفيد سرلوحه فعاليت‌هاي خويش قرار داده و معتقد است، براي ارتقای توانایي‌هاي توان‌يابان هيچ راهكاري بهتر از آموزش نیست. در بيش از 3دهه فعاليت مستمر در مجتمع رعد، بيشترين بودجه، وقت و انرژي صرف ارایه آموزش با كيفيت و كميت مناسب به توان‌يابان شده است. در كنار آموزش و مشاوره شغلي و كاريابي، خدمات توانبخشي شامل فيزيوتراپي، كاردرماني، گفتاردرماني و مشاوره نيز به كارآموزان ارایه مي‌شود. همچنين واحد مددكاري در جهت حل مشكلات توان‌يابان فعاليت مي‌کند.
مجتمع رعد در یکی از اقدامات اخیر خود، با همکاری وب‌سایت‌مهربانه، اقدام به تهیه بالابر خانگی برای دو خواهر که از بیماری معلولیت میوپاتی(ضعف‌عضلانی) رنج می‌برند، کرده است.
در توصیف این پروژه آمده است:  
روزهای پیری پدر و مادرها، روزهای جبران است. جبران تمام مهربانی‌ها و گذشت و فداکاری‌هایشان. اما شرایط در این خانه فرق می‌کند. پدر و مادر پیر شده‌اند اما دخترانشان هنوز هم نیاز به کمک آنها دارند. بیمارند. معلولیت میوپاتی(ضعف‌عضلانی) دارند. هنوز هم باید یکی دستگیرشان باشد برای جابه‌جاشدن. اما دیگر نه‌توانی برای پدر و مادر مانده که کمک‌حال فرزندانشان باشند، نه پولی دارند برای خرید بالابر خانگی(حمل‌بیمار). بیایید با جمع‌کردن پول برای خرید این بالابر، دستان پدر و مادر مهربانشان باشیم برای جابه‌جاکردن دو دخترشان. چشمان این خانواده به دستان مهربان شماست...
هزینه‌های موردنیاز این پروژه 4میلیون‌تومان تخمین زده شده که 1.5‌میلیون تومان آن توسط خیرین جمع‌آوری شده و باقی آن‌ که 2.5‌میلیون تومان است با یاری شما مهربانان توسط مهربانه جمع‌آوری خواهد شد.
یادمون نره 1000 تومان هم نقش بسزایی در تکمیل این پروژه داره.
مهربانه، وب‌سایتی است که با همکاری سمن‌ها، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای افراد نیازمند می‌کند. شیوه کار مهربانه به این‌صورت است که پروژه در سایت تعریف و مدت زمان مشخصی برای آن درنظر گرفته می‌شود، اگر در مدت زمان معین کمک موردنیاز جمع‌آوری شد، پروژه موفقیت‌آمیز نام می‌گیرد و کمک‌ها به فرد یا افراد نیازمند داده می‌شود و در صورتی که مبلغ جمع‌آوری شده کمتر از میزان موردنیاز باشد، پروژه ناموفق قلمداد شده و مبالغ دریافتی به خیرین بازگردانده می‌شود.
برای کمک به این پروژه و دیگر پروژه‌های سایت مهربانه می‌توانید به وب‌سایت آن، به آدرس mehrabane.ir مراجعه کنید.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  2193