شماره ۸۳۰ | ۱۳۹۵ شنبه ۴ ارديبهشت
صفحه را ببند
هاشمی‌رفسنجانی:
امنیت کشور نباید مخدوش شود

در آستانه سیزدهم رجب، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) جمعی از فعالان سیاسی کشور و اعضای بنیاد امید ایرانیان و جمعی از نامزدهایی که به مرحله دوم انتخابات مجلس رسیده‌اند با آیت‌الله‌ هاشمی‌ رفسنجانی دیدار کردند.
به گزارش ایسنا، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار شکست را نتیجه افراط‌و‌تفریط توصیف کرد و با اشاره به انتخابات اخیر گفت: مردم با حضور در انتخابات و رأی خود نشان دادند که طرفدار اعتدال هستند.
هاشمی‌ رفسنجانی با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات در برخی مناطق کشور خطاب به برخی از کاندیداهای این دور که در جلسه حضور داشتند، گفت: مبادا در تبلیغات انتخاباتی از مسیر انصاف و اعتدال حتی در مواجهه با تهمت‌های رقیبان خارج شوید و همواره سعی کنید در رقابت‌ها جانب ادب، متانت و اخلاق اسلامی را رعایت کنید.
هاشمی‌ رفسنجانی تشکیل مجلسی بر پایه اعتدال و متشکل از افراد کارآمد را برای جامعه و پیشرفت کشور مناسب دانست و گفت: امیدوارم همانند دور اول مردم در دور دوم انتخابات افراد صالح و متین را برگزینند؛ زیرا چنین مجلسی می‌تواند برای کشور مفید و همراه و کمک کار دولت برخاسته از مردم باشد.
وی با اشاره به اوضاع نابسامان منطقه و لزوم پرهیز از نزاع و درگیری در داخل کشور گفت: متاسفانه دشمنان اسلام درصدد  راه انداختن نزاع مذهبی بین شیعه و سنی هستند که اگر اختلافات به نزاع و جنگ تبدیل شود، بسیار خطرناک است.
هاشمی‌ رفسنجانی ادامه داد: شرایط کشور ایجاب می‌کند كه دست از اختلافات برداشته شود و امنیت کشور نباید با نزاع‌های کوچک و بی‌اهمیت مخدوش شود. وی تاکید کرد: پس از برجام شرایط خوبی در کشور ایجاد شده است و امیدوارم نمایندگان منتخب برنامه پنج ساله ششم را به صورت مطلوبی تصویب کنند که مبنای کارهای بزرگ در آینده قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  157