شماره ۵۲۵ | ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۴ اسفند
صفحه را ببند
شبکه فعالان ازدواج (شفا)

براي كمك به جوانان و فرهنگسازي ازدواج سالم، تاكنون اقدامات عديده‌اي صورت پذيرفته است. اين‌که اين اقدامات خوب هستند يا بد، موضوعي است كه بايد كارشناسان بدان پاسخ گويند اما قبل از هر چيز بايد ببينيم چه اقداماتي در جهت تحكيم بنيان خانواده و ازدواج برداشته شده است؟ امروز نگاهي خواهيم داشت به طرح شبکه فعالان ازدواج (شفا).
شبکه فعالان ازدواج (شفا)
شبکه فعالان ازدواج (شفا) از‌ سال 1389 برای ترویج ازدواج آسان در همه استان‌ها به‌صورت غیردولتی تشکیل شد و فعالیت‌هایی را انجام داد. شفا در 5 بخش خدمات ارایه می‌کند که این بخش‌ها عبارتند از:
آموزش: شامل آموزش قبل از ازدواج، دوران نامزدی و پس از ازدواج می‌شود.
پژوهش: رصد آمارهای ازدواج و طلاق در استان به‌صورت ماهانه، تجزیه و تحلیل آمارهای ازدواج و طلاق و انجام تحقیقات کاربردی در حوزه ازدواج و خانواده.
مشاوره: حضوری، تلفنی و از طریق سایت شبکه.
سایت اختصاصی شبکه فعالان ازدواج استان: مروج مقالات و مطالب علمی و ارایه مشاوره از طریق سایت.
ارایه تسهیلات: شامل کلیه مراحل ثبت ازدواج، عقد قرارداد با تالارهای جشن، سالن‌های آرایش، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های کرایه لباس عروس، قنادی‌ها و میوه‌فروشی‌ها و موسسه‌های فیلمبرداری و عکاسی با هزینه کم و کیفیت مطلوب.
شبکه فعالان ازدواج در زمینه همسرگزینی نیز فعالیت‌هایی انجام می‌دهد و جزو معدود سایت‌هایی است که با گذشت چند ‌سال پس از راه‌اندازی آن، هنوز در استان‌های مختلف فعال است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  217