شماره ۲۹۴۸ | ۱۴۰۲ سه شنبه ۳۰ آبان
صفحه را ببند
تمدید مهلت ثبت‌نام خودروهای وارداتی

مدیر سامانه یکپارچه خودروها ضمن اشاره به اینکه سه مدل خودروی جدید کمی با تأخیر (از زمان آغاز ثبت‌نام خودروهای وارداتی) به لیست هشت مدل ابتدایی خودروهای وارداتی اضافه شد، از تمدید یک روز دیگر این مهلت (تا پایان امشب ۳۰ آبان) در جهت ایجاد عدالت برای همه مشتریان خبر داد.
مهدی تقدسی گفت: «با توجه به اینکه در ابتدا هشت خودروی وارداتی در این دور از عرضه خودروهای وارداتی ویژه متقاضیانی که در مرحله ثبت‌نام‌ خودروهای وارداتی اقدام کرده بودند، از صبح  شنبه (۲۷ آبان ماه) آغاز و سپس سه محصول دیگر به این لیست اضافه شد، یک روز دیگر این مهلت ثبت‌نام را تمدید کردیم تا عدالت برقرار باشد.»
متقاضیان خودروهای وارداتی که پیش از آغاز ثبت‌نام مرحله اول در اسفندماه سال گذشته، وجه ۵۰۰ میلیون تومانی را در حساب وکالتی خود بلوکه و از ششم اسفندماه برای ثبت درخواست خود از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودروها اقدام کرده بودند، اما هنوز در سه مرحله تخصیص خودروهای وارداتی قبلی، تخصیصی به آنها صورت نگرفته بود، از شنبه (۲۷ آبان‌ماه) می‌توانستند برای ثبت‌ درخواست خود از بین ۱۱ محصول عرضه شده (هشت عرضه در ابتدا و سپس اضافه شدن سه محصول دیگر) اقدام کنند.
این مهلت ثبت‌نام در ابتدا از شنبه (۲۷ آبان‌ماه) به‌مدت چهار روز (تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه دوشنبه ۲۹ آبان‌ماه) درنظر گرفته شده بود که هم‌اکنون یک روز دیگر به آن اضافه شده و تا پایان امروز(۳۰ آبان‌ ماه) تمدید شده است.
به گزارش ایسنا؛ هیچ‌گونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نمی‌شود و انتخاب خودرو در سامانه صرفا مختص ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول است. همچنین قیمت‌ محصولات (قطعی و علی‌الحساب)، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی معمولِ پس از ترخیص، هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت‌ قطعی که مصوب و اضافه خواهد شد.


تعداد بازدید :  95