بهترین هدایای تکنولوژیک متناسب با جیب شما
 
ما 6 تا از بهترین ابزارهای تکنولوژی را گردآوری کردیم
 

مهرنوش گرکانی | اگر به دنبال یک هدیه برای یک تکنیسین یا خوره تکنولوژی هستید، می‌دانید باید چه کار کنید؟ چه چیزی برایش مناسب است؟ ما مجموعه‌ای از بهترین اسباب‌بازی‌ها و وسایلی که می‌توانید هدیه بدهید را جمع کرده‌ایم و برای کمک به شما برای تصمیم‌گیری آنها را سازماندهی کردیم. بودجه خود را تنظیم کنید و از خودتان بپرسید که واقعا چه کسی دوست دارد این هدایا را دریافت کند.

کمتر از 400‌هزار تومان
قاب موبایل Peel

Peel قاب‌های فوق‌‌العاده‌‌ای برای گوشی‌های هوشمند دارد. اگر دوست‌تان آیفون دارد، می‌توانید برای او یک قاب آیفون Peel بخرید. این قاب‌ها به‌طوری باریک هستند که شما فکر نمی‌کنید که یک قاب روی گوشی وصل است. این قاب‌ها شفاف هستند و هیچ نام تجاری روی آنها درج نشده و برای تمام رنگ‌های آیفون موجود است حتی برای گوشی‌های دیگری مثل Google Pixel 2 و Samsung Galaxy S8 و Note8 نیز قاب‌های مناسبی دارد. قاب‌های Peel از گوشی به خوبی محافظت می‌کند. فقط باید حواستان باشد آن را به درستی روی موبایل‌تان جا بیندازید.
قیمت حدودی: 230 تا 260‌هزار تومان

کمتر از 400‌هزار تومان
پاوربانک STK با قدرت 5K

این یک ابزار عالی برای این است که شما آن را در کیف‌تان بگذارید تا هیچ‌وقت نگران شارژ موبایل‌تان نباشید. حتی شما می‌توانید آن را با دوست‌تان هم شریک شوید، چون دو پورت USB دارد و با ظرفیت mAH 5000 قدرت کافی دارد که گوشی هوشمند شما را دوبار به‌طور کامل شارژ کند. برای هدیه‌دادن به یک دوست از میان سیاه و سفید و سبز یک رنگ را انتخاب کنید. شاید بخواهید برای خودتان هم یک هدیه بخرید.
قیمت حدودی: 360 تا 400‌هزار تومان

کمتر از یک میلیون تومان
Google Home Mini

Google Home Mini یک تکنولوژی هوشمند خانگی است. آن را به صورت بی‌سیم به اینترنت متصل کنید تا یک دستیار شخصی داشته باشید که می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد. شما هم می‌توانید به آن فرمان دهید. این دستیار شخصی برنامه‌هایی نظیر Spotify را کنترل می‌کند و از محصولاتی مانند Smart-Thermostats Nest یا Hive، Philips Color Hue و... پشتیبانی می‌کند. اگر شما یک صفه گوگل نسخه بزرگ‌تر هم دارید، به این معنی است که با اضافه‌کردن اتصال به گوگل می‌توانید قدرت صدا را در اتاق‌های دیگر هم گسترش دهید.
قیمت حدودی: 430 تا 480‌هزار تومان

بیشتر از یک میلیون تومان
پرینتر عکس و ویدئوی LifePrint

این چاپگر عکس‌هایی با ابعاد 7.6*5 سانتی‌متر روی کاغذ چسبناک چاپ می‌کند که می‌توان گفت یک چاپگر معمولی هم می‌تواند این کار را انجام دهد، اما آن‌چه که این پرینتر را از بقیه متمایز می‌کند، برنامه واقعیت افزوده آن است. شما می‌توانید یک ویدیو را بچرخانید، یک فریم از آن را چاپ کنید و هنگامی که به عکس نگاه می‌کنید، به نظر می‌رسد که به تکه‌ای از زندگی نگاه می‌کنید. برای این پرینتر لازم نیست شما جوهر بخرید، جوهر کارتریج آن در کاغذش وجود دارد. پس لازم است تنها کاغذ را داشته باشید تا با آن لحظه‌های زندگی‌تان را چاپ کنید.
قیمت حدودی: یک‌میلیون و 600 و 50‌هزار تومان تا یک‌میلیون و 900‌هزار تومان

زیر یک‌میلیون تومان
Amazon Fire TV

این جعبه به شما امکان دسترسی به فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را می‌دهد که البته نباید انتظار داشته باشید فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ایران را هم پشتیبانی کند، اما اگر برای دوستی که خیلی اهل فیلم و سریال خارجی است، می‌خواهید هدیه بخرید، این یک هدیه مناسب است. این دستگاه قابلیت انتقال تصاویر 4K  را هم دارد. پس اگر یک تلویزیون 4k UHD دارید، می‌توانید تصاویری عالی داشته باشید. این دستگاه خود یک میکروفن دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن صدای خود را کنترل کنید. اگر بتوانید این دستگاه را با دیگر دستگاه‎‌هایی که آمازون دارد سینک کنید، می‌توانید یک دستیار همراه داشته باشید و از آن بخواهید تا برایتان کارهایی را انجام دهد، حتی می‌توانید از آن بخواهید برایتان جوک تعریف کند!
قیمت: 860 تا 900‌هزار تومان

بالای یک‌میلیون تومان
محافظ نشت دود Nest

ممکن است فکر کنید چرا چنین چیزی می‌تواند یک هدیه مناسب باشد اما اگر کمی با آن آشنا شوید، حتما یکی از آنها را برای خودتان هم لازم می‌دانید. Nest طراحی زرق و برق‌داری دارد و به همان میزان که زیباست، خوب کار می‌کند. فکر کنید از آشپزخانه خارج و مشغول انجام کاری شدید، درصورتی که روی اجاق گاز غذایتان درحال پخت است  و بعد از چند دقیقه به کلی آن را فراموش می‌کنید. اگر Nest در خانه‌تان باشد،‌ تنها باید نگران گرسنگی‌تان باشید، چون اگر غذایتان بسوزد، Nest با شما صحبت می‌کند و اگر هم صدایش را نشنوید، به موبایل‌تان هشدار می‌فرستد. خیلی وقت‌ها سوختن یک غذا روی اجاق گاز باعث آتش‌سوزی بیشتری شده است و Nest می‌تواند از رخ‌دادن چنین کاری جلوگیری کند. Nest حتی می‌تواند از مرگ احتمالی شما هم جلوگیری کند. فکر کنید در خواب هستید اما اکسیژن اتاق شما به میزان کافی نیست و نمی‌توانید به راحتی نفس بکشید، Nest به شما هشدار می‌دهد و آن‌قدر به‌طور مداوم زنگ می‌زند تا شما را از خواب بیدار کند. نگران باتری Nest هم نباشید، اگر شارژش تمام شود، حتما به شما اطلاع می‌دهد، چون می‌خواهد به شما کمک کند.
قیمت حدودی: یک‌میلیون و 300‌هزار تا یک‌میلیون و 400‌هزار تومان

 


 
http://shahrvand-newspaper.ir/News/Main/140582/بهترین-هدایای-تکنولوژیک-متناسب-با-جیب-شما -