رسانه فرهنگ خدمت داوطلبانه ایرانیان
شماره ۱۰۳۷ | ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ دي
صفحه را ببند
لوح تقدیر
بهترین غرفه
حاشیه‌های تیم بحران‌زده تمامی ندارد
تهدید سیاه‌جامگان برای تغییر نام

شهروند|  دوباره اسم باشگاه سیاه‌جامگان مشهد سروصدای زیادی در محافل ورزشی به راه انداخته است. اداره ورزش و جوانان مشهد اخیرا با ارسال پیامی به این باشگاه رسما اعلام کرده اگر تغییر نام سیاه جامگان اتفاق نیفتد، مجوز برگزاری بازی بعدی تیم در مشهد به هیچ عنوان صادر نخواهد شد.
اجازه نمی‌دهند با این نام بازی کنیم
محمدرضا عباسی، مالک باشگاه سیاه جامگان درخصوص دلیل تغییر نام تیم و حواشی به وجود آمده گفت: «متاسفانه هنوز نتوانستیم کمیسیون ماده 5 را برای تیم دریافت کنیم و قرار است با اسم پیشنهادی جدید «مشکی پوشان بارثاوا» که به اداره ورزش و جوانان پیشنهاد داده‌ایم پیش برویم و اگر این نام تصویب شود مراحل دریافت مجوز نیز تکمیل خواهد شد. ولی شما فکر می‌کنید اسم جدید نفعی برای من دارد؟ برندی که 6‌سال روی آن کار کردیم و حالا به روز شده و نامش شناخته شده، با دست خودمان داریم نابودش می‎کنیم، چون تهدید کرده‌اند اجازه نمی‌دهند با آن نام کار کنیم».
پیراهن تیم مشکی‌و قرمز می‌‌ماند
عباسی که این روزها با مشکلات بسیار زیادی در مدیریت باشگاه سیاه جامگان رو‌به‌رو است، حتی تأکید کرده که تغییر نام باعث نخواهد شد که رنگ پیراهن تیم عوض شود. او عنوان کرد: «تا زمانی که من در تیم هستم، پیراهن تیم قرمز و مشکی خواهد بود و هر اسمی انتخاب شود، نام مشکی پوشان در ابتدای آن قرار دارد تا همچون دهه‌های گذشته شعار «مشکیته» در استادیوم به گوش برسد». نکته قابل تامل اینجاست که در هفته شانزدهم لیگ برتر سیاه‌جامگان باید در اصفهان مقابل ذوب‌آهن صف‌آرایی کند. اما در اولین بازی خانگی در نیم فصل دوم آنها در روز چهارشنبه 29 دی‌ماه در مشهد میزبان پدیده هستند و داربی این شهر را باید برگزار کنند. به این ترتیب تا آن روز باید تکلیف نام باشگاه مشخص شده و اداره کل ورزش و جوانان مشهد هم مجوز و تاییدیه نام جدید را به فدراسیون فوتبال ارسال کرده باشد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  101