شماره ۱۵۹۴ | ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ دي
صفحه را ببند
تریبون

میکائیل شهرستانی: «متاسفانه کارگردانان و سیستم اجرایی تئاتر در این دوران تفکر و رویکردی مادی و تجاری دارند، بر این اساس، آوازخوان خیابان‌های منهتن را در مقابله و اعتراض به این جریان به صحنه آوردم. به نظرم وظیفه امثال ما و رسانه‌هاست تا با اطلاع‌رسانی دقیق چند‌جانبه و چندسویه، هجمه‌ای از مخاطبان و تماشاگران تئاتر را به سمت‌وسوی آثار نمایشی غیرمادی و تفکربرانگیز  هدایت کنیم و این تنها انتظار من از سیستم فرهنگی و هنری جامعه است.»
 
فرهاد مجیدی: «در یک دوره‌ای به من پیشنهاد سرمربیگری استقلال شد و من به دلیل اینکه احساس کردم شاید به عنوان سرمربی نتوانم به استقلال کمک کنم، به استقلال نیامدم. اگر امروز به استقلال آمدم، برای این آمده‌ام که به تیم کمک کنم و این توان را در خود می‌بینم. من راه درازی برای سرمربی‌شدن دارم و باید به تجربیاتم اضافه کنم. طبیعی است حضور در کنار شفر برای من بسیار مفید خواهد بود. من پانزده سال پیش با شفر قهرمان لیگ امارات شدم. شفر را به خوبی می‌شناسم. او مربی بسیار خوبی است که با سابقه بسیار خوبی به تهران آمده است. او به خوبی مرا می‌شناسد. طبیعی است که اگر من نسبت به تیم و شفر ناامید بودم، هرگز به استقلال نمی‌آمدم و من فکر می‌کنم آینده استقلال بسیار روشن است.»
 
شبنم فرشادجو: «امسال نتوانستم کاری انجام دهم، اما دوست‌دارم کارگردانی کنم، چون رشته تحصیلی من کارگردانی است. در طی این مدت متن‌هایی خواندم، اما این امکان فراهم نشد و امیدوارم‌ سال آینده بتوانم یک کار زنانه جمع‌وجور به روی صحنه ببرم. قصد داشتم پرده‌خوانی استاد بیضایی را روی صحنه ببرم که متوجه شدم به تازگی کار شده و از اجرای آن منصرف شدم.»
 
مسعود شجاعی: «برد بازی اول برای روحیه بازیکنان و تیم‌ملی خوب بود. الان در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم. همان‌طور که قبلا اعلام کرده بودیم، بازی به بازی پیش می‌رویم. از بازی اول شروع کردیم و آن را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. به بازی دوم رسیده‌ایم و همه تمرکزمان را برای بازی دوم گذاشته‌ایم. صادقانه بگویم که انتظار چنین بازی خوبی را از ویتنام در بازی اول‌شان نداشتیم. من نگفتم تیم‌های دیگر به ایران احترام نگذاشتند؛ مطمئنا همین‌طور است. من این موضوع را بیان کردم که ما برای همه تیم‌ها احترام قایلیم و فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی می‌کنیم.»

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  197