شماره ۱۴۹۸ | ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور
صفحه را ببند
هشتگ‌ روز
# علی_دایی # دالیچ # دریاچه ارومیه #پلنگ

اختلافات علی دایی با مسئولان باشگاه پرسپولیس بر سر مطالباتش و سختگیری حیرت‌انگیز برای دریافت دو‌میلیارد تومان پول نقد برای رضایت‌دادن، پرونده‌ای است که باعث دلخوری بخش اعظمی از هواداران پرسپولیس شده است. بسیاری از کانال‌های هواداری در حال شدید‌ترین انتقادات از دایی هستند و خیلی‌ها هم از عملکرد مدیران باشگاه گلایه دارند. با این حال توضیحات دیروز دایی که گفته بود خودش تاکنون ندیده که مردم از دستش ناراضی و دلخور باشند، بازتاب زیادی داشت. علی دایی اگر یک ساعت وقت بگذارد و فضای مجازی را با دقت دنبال کند، به خوبی متوجه می‌شود که تا چه حد محبوبیت او ریزش داشته و هواداران از دستش عصبانی هستند. فقط کافی است هشتگ نام خود را در توییتر دنبال کند.

شکست سنگین 6 بر صفر کرواسی مقابل اسپانیا باعث داغ‌شدن هشتگ دالیچ در فضای مجازی و دعوای دوباره طرفداران کی‌روش و برانکو شده است. برانکو در حاشیه برگزاری جام‌جهانی اعلام کرده بود که ایران برای صعودکردن به مربی برنده‌ای چون دالیچ نیاز داشت. منتقدان کی‌روش هم عملکرد دالیچ را به رخ این مربی می‌کشیدند. سه‌شنبه شب اما با شکست سنگین کرواسی این‌بار نوبت طرفداران کی‌روش بود که با زیر سوال‌بردن دالیچ به خاطر شکست سنگین مقابل اسپانیا به برانکو و منتقدان کی‌روش حمله کنند. آنها با تأکید بر اینکه ایران در جام‌جهانی به اسپانیا با گل به خودی یک بر صفر باخت، دعوایی درست و حسابی با پرسپولیسی‌ها داشتند. این درگیری با هشتگ دالیچ، برانکو و کی‌روش هنوز ادامه دارد.

در کمال ناباوری دوربین‌های مداربسته تعبیه‌شده در جزیره اشک پارک ملی دریاچه ارومیه از یک پلنگ بالغ تصاویری حیرت‌انگیز ثبت کردند. نکته قابل توجه اینجا است که این منطقه هرگز زیستگاه پلنگ نبوده است. بحران خشکی دریاچه و سوء مدیریت در رسیدگی به وضع موجود هم دوباره باعث شد که هشتگ دریاچه ارومیه در فضای مجازی داغ و نظرات مختلفی درباره آن منتشر شود. با توجه به فجایعی که خشک‌شدن دریاچه به دنبال داشته بسیاری از کارشناسان تذکراتی جدی درباره تبعات منفی عدم رسیدگی به این دریاچه داده‌اند. اینکه جانورانی چون پلنگ از کیلومترها دورتر بتوانند به خاطر خشکی خودشان را به جزیره برسانند هم یکی از پیامدهای بد این موضوع است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  402