شماره ۱۴۴۷ | ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير
صفحه را ببند
تریبون

سیاوش طهمورث:   در فضای فعلی هنرمند معنا ندارد و هنر کیلویی چند؟ واضح بگویم، باور کنید اگر می‌دانستم معنا و مفهوم هنر به این‌جا می‌رسد هرگز وارد کار هنری نمی‌شدم.

سیدجلال حسینی:  من از هواداران می‌خواهم فریب خیلی از حرف‌ها را نخورند. حرف‌هایی که زده می‌شود دروغ است. از ماه آینده فشارها روی پرسپولیس دو چندان می‌شود، چرا که می‌دانند الان بهترین زمان برای ضربه زدن به پرسپولیس است. امیدوارم مردم و هواداران نسبت به این مساله آگاه باشند. اگر نیم فصل اول به پایان برسد با آغاز نیم فصل دوم، زمانی که بازیکنان جدید به ما ‌اضافه شوند باز هم شرایطمان سخت‌تر خواهد شد.

بهاره رهنما:   یک‎بار همسرم اوایل آشنایی‎مان به شوخی به من گفت که اگر آدمی بودم که می‎گفتم تو کار نکن، چه عکس‎العملی داشتی؟ من هم گفتم که کار در سینما و تلویزیون، اهمیت زیادی برای من ندارد اما تئاتر را نمی‎توانم کنار بگذارم.

زلاتکو کرانچار:   من فکر می‌کنم نمی‌توانم به این شیوه به نداشتن دانش فنی یا کمبود تجربه متهم شوم. اگر به سوابق من نگاه کنید، هم هدایت تیم‌های ملی و هم تجربه جام جهانی و جام ملت‌ها را در کارنامه‌ام دارم. با مونته‌نگرو به پلی‌آف جام ملت‌های اروپا  رسیدم و کسی نمی‌تواند مرا متهم کند که تجربه کار در تیم ملی را ندارم، دانش فنی ندارم یا نمی‌توانم تیم ملی را سازماندهی کنم.

پوران درخشنده:   اخباری مبنی بر اخذ پروانه ساخت برای فیلم «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» منتشر شده اما تا آنجا که می‌دانم پروانه صادر شده ولی هنوز به دست من نرسیده است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  360