شماره ۱۴۴۷ | ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير
صفحه را ببند
بازی تمام شد
فصل هشت بازی تاج و تخت، مرگبارترین، پرتنش ترین و جذاب ترین

سریال بازی تاج و تخت که هشت‌سال است بینندگانی را در سراسر جهان به خود مشغول کرده است، درنهایت روز آخر فیلمبرداری خود را نیز به پایان رساند. فصل هشتم این سریال قرار است‌ سال 2019 از شبکه نت فلیکس پخش شود. گزارش وب‌سایت طرفداران این سریال با نام «نگهبانان دیوار» (Watchers on the Wall)  نیز تأیید کرده که فیلمبرداری فصل هشتم و پایانی این سریال فراموش‌نشدنی به پایان رسیده است. این موضوع بدین معناست که فیلمبرداری این سریال دیگر برای همیشه به پایان رسیده و بازیگران آن دیگر در نقش‌های به یادماندنی خود در سریال بازی تاج و تخت ظاهر نخواهند شد.
همچنین پایان سریال بدین معناست که عوامل سریال، همان‌طور که قول داده بودند، باید پایانی حماسی، غیرقابل پیش‌بینی و راضی‌کننده از داستان‌های وستروس را رقم بزنند. فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت اواخر ماه اکتبر ‌سال ۲۰۱۷ آغاز شد و به مدت ۸‌ماه‌ونیم و تا روزهای اخیر ادامه داشت. برای مقایسه این زمان باید بدانید که فصل هفتم سریال که اپیزودهای بیشتری نیز داشت، تنها کمی بیش از ۵ماه فیلمبرداری داشت و مدت زمان مشابهی نیز برای فیلمبرداری اپیزودهای فصل ششم صرف شده بود.
عجله در سبک داستان‌پردازی فصل هفتم و درنظرگرفتن مبحث گذشت زمان در این فصل، بزرگترین اشکالی بود که به این فصل وارد شده و در طول پخش سریال بازی تاج و تخت هیچگاه اتفاق نیفتاده بود. با این وجود، مدت زمان طولانی‌تر صرف‌شده برای فصل هشتم سریال نشان می‌دهد که ظاهرا سازندگان سریال این مسأله را مدنظر قرار داده و سعی کرده‌اند بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند. همه عوامل سریال، فصل هشتم را پرتنش‌ترین، مرگبارترین و جذاب‌ترین فصل سریال توصیف کرده‌اند و دست‌کم باید منتظر بزرگترین سکانس نبرد در این سریال باشیم که فیلمبرداری آن ۵۵شب متوالی به طول انجامیده، مدت زمانی که برای فیلمبرداری تنها یک ماجرا در این سریال بی‌سابقه بوده است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  348