شماره ۵۲۵ | ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۴ اسفند
صفحه را ببند
رئیس‌جمهوری در دیدار دیپلمات آزادشده ایرانی:
برای دفاع از آرمان‌هایمان بهای زیادی پرداخته ایمرئیس‌جمهوری با تأکید بر این‌که ملت ایران برای دفاع از اهداف و آرمان‌های خود همواره بهای زیادی پرداخت کرده است، گفت: ملت ایران، استقلال، آزادی، انقلاب، ایمان و فرهنگ دینی را از یاد نبرده و نخواهد برد و همواره به عهد و پیمانش با نظام اسلامی وفادار بوده‌ است.
به‌ گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز گذشته در دیدار نوراحمد نیک‌بخت دیپلمات آزاد شده ایرانی ‌گفت: بهای پایبندی به آرمان‌های نظام و انقلاب، گاهی با شهادت، گاهی با جانبازی، گاهی با اسارت و تحمل فشارها و سختی‌ها پرداخت شده و خداوند، همواره به ملت ایران برای عبور از سختی‌ها کمک کرده است.
رئیس‌جمهوری در این دیدار صمیمی ضمن پرس‌وجو درخصوص دوران اسارت دیپلمات کشورمان گفت: آنچه به شما کمک کرد تا در مدت زمان طولانی اسارت روی اصول دینی و مذهبی و ملی خود مقاومت کنید، نصرت خدا و ایمان قوی بود.
دکتر روحانی با بیان این‌که خانواده شما نیز در دوران اسارت سختی‌ها و مشقت‌های بسیاری متحمل شده، اظهار داشت: برای ما این روحیه قوی، ایمان بر آرمان‌ها و ایستادگی در برابر سختی‌ها و مشکلات ارزشمند است و اجر و پاداش شما و خانواده‌تان نزد خداوند محفوظ است.
رئیس‌جمهوری ضمن تشکر از عملکرد وزارتخانه‌های اطلاعات و خارجه و همه دستگاه‌های مرتبط در فراهم‌کردن شرایط آزادی دیپلمات کشورمان اظهار داشت:   به‌عنوان رئیس‌جمهوری شخصا پیگیر و متاثر از موضوع اسارت شما بودم و وقتی شما آزاد و وارد کشور شدید بسیار خوشحال شدم و امیدوارم با همان روحیه به کشور و خانواده وزارت خارجه خدمت کنید.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  307