شماره ۱۷۶۵ | ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۲ مرداد
صفحه را ببند
عرضه محصولات سایپا در تعطیلات تابستانی

شهروند| خودروسازان در تعطیلات تابستانی‌شان هم خودروهای مشتریان را تحویل می‌دهند. این موضوع را دو خودروساز ایرانی یعنی ایران‌خودرو و سایپا اعلام کرده‌اند. تعطیلات تابستانی خودروسازان در هفته پایانی مردادماه رقم می‌خورد.
تحویل خودرو در تعطیلات تابستانی خودروسازان
سایپا هم اعلام کرد که خودروهای خود را در تعطیلات تابستانی به مشتریانش تحویل می‌دهد. معاونت بازاریابی و فروش سایپا اعلام کرده که این معاونت در تعطیلات تابستانی خودروسازان نیز فعال است و تحویل محصولات این گروه خودروسازی به مشتریان در تعطیلات تابستانی صنعت خودرو نیز ادامه خواهد داشت.
به گزارش سایپانیوز، با اعلام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا مبنی بر فعالیت کامل این معاونت در ایام تعطیلات تابستانی صنعت خودرو، عرضه محصولات سایپا به بازار و همچنین سایر خدمات مرتبط با این حوزه، در دهه پایانی مردادماه همزمان با تعطیلات تابستانی خودروسازان ادامه خواهد یافت.
بر این اساس، معاونت بازاریابی و فروش سایپا از ۲۲ مرداد تا ۲ شهریورماه فعال خواهد بود و به خدمت‌رسانی به مشتریان خواهد پرداخت.
تکمیل و تحویل بیش از ۲۰‌هزار دستگاه خودرو به مشتریان
گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد، تکمیل و تحویل بیش از 20‌هزار دستگاه خودرو به مشتریان را در تعطیلات تابستانی خود برنامه‌ریزی کرده است. این موضوع درحالی رخ می‌دهد که ایران‌خودرو پیش از این اعلام کرده بود ممکن است در تعطیلات تابستانی، روند تحویل خودرو ادامه نداشته باشد.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  206