شماره ۱۶۴۴ | ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند
صفحه را ببند
ذره‌بین

جنجال گوشت‌های الاغ در بندرعباس
پس از اطلاع از ذبح الاغ در یکی از روستاهای حومه بندرعباس، گروهی به محل اعزام و در بازرسی از یک دستگاه خودرو محموله گوشت الاغ کشف شد.
پس از آنکه ماموران پلیس از طریق گزارشات مردمی متوجه ذبح الاغ در یکی از روستاهای حومه بندرعباس شدند، سریعا گروهی از ماموران به محل اعزام و با همکاری اهالی دو نفر متهم در این رابطه دستگیر شدند. در بازرسی از خودروی سواری این افراد ماموران لاشه الاغی را کشف کردند که قطعه قطعه شده بود.
بنا به گفته متهمان گوشت الاغ تاکنون جایی توزیع نشده است و هنوز مشخص نیست هدف اصلی ذبح الاغ توسط این افراد چه بوده و برای چه منظوری صورت گرفته است. جزییات پرونده در سریع‌ترین زمان ممکن پس از تکمیل اطلاعات در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

فروش اسپورتیج با سند ال 90
شهروند| چهار جاعل سند خودرو  که در یک کلاهبرداری خودرو اسپورتیج اجاره‌ای را با سند خودرو ال 90 به قیمت 350 میلیون تومان فروخته بودند، دستگیر شدند. در پی دریافت یک پرونده نیابت قضائی به شکایت یکی از شهروندان به پلیس آگاهی شهرستان فردیس مبنی بر خرید یک خودرو «اسپورتیج» در جاده ملارد با سند جعلی پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری شهرستان فردیس قرار گرفت. در بررسی جزییات پرونده محرز شد که خریدار خودرو به منظور تعویض پلاک مراجعه می‌کند که از طریق کارشناسان متوجه جعلی‌بودن سند مالکیت خودرو می‌شود. با تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد که خودرو در تهران به مدت 10 روز اجاره شده و سند آن که در اصل متعلق به یک خودروی ال 90 است به نام فرد دیگری انتقال داده شده و متهم  نیز خودرو را به مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون ریال به شاکی فروخته است. بلافاصله مالک خودروی ال 90 به پلیس آگاهی دعوت شد و در تحقیقات ماموران اظهار کرد که مدارک خودروی او در تهران سرقت شده که با اقدامات پلیسی فروشنده خودرو در یک عملیات غافلگیرانه در غرب استان تهران شناسایی و دستگیر شد. متهم دستگیرشده پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان فردیس به جرم خود مبنی بر سرقت مدارک خودرو و جعل سند و فروش آن به چندین نفر با همدستی سه نفر دیگر اعتراف کرد.  با توجه به اینکه هیچ آدرسی از متهمان در دست نبود، تحقیقات گسترده در خصوص شناسایی ردی از متهمان آغاز شد تا این‌که مخفیگاه آنها در تهران شناسایی شد و با دریافت نیابت قضائی اکیپی از ماموران به مکان مورد نظر اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه هر سه متهم دستگیر شدند و در بازرسی از آنجا 30 عدد مهر ژلاتینی، مدارک شناسایی، چک بانکی، دو دستگاه اهرم پرسی مخصوص مهرهای برجسته، برگ‌های اجاره‌نامه اتحادیه املاک و اسکنر مخصوص جعل سند کشف شد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  304