شماره ۱۴۴۶ | ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير
صفحه را ببند
تریبون

غلامرضا صنعتگر:   نیمی از ‌سال گذشته را در بیمارستان بستری بودم و نتوانستم در حرفه خود فعالیتی داشته باشم و در این مدت هزینه‌های بالای درمان را خودم متقبل شدم. جالب اینجاست حتی مطالبات مالی خود از ارگان‌ها و مجموعه‌های مختلف را هم دریافت نکرده‌ام و با وجود تمام تلاش‌های صورت‌گرفته از سوی خانواده‌ام و تعدادی از مسئولان ازجمله آقای ‌هاشمی وزیر بهداشت و تیم پزشکی، مشکلات مرتفع نشده است.
 مرتضی پورعلی‌گنجی:   باشگاه السد به من پیشنهاد تمدید قرارداد داد ولی شرایط من با دو‌سال قبل فرق می‌کرد و مبلغی به آنها گفتم که زورشان نمی‌رسید. یک زمانی گفتم باید از فوتبال ایران بروم که راهی لیگ چین شدم؛ پس از آن تصمیم گرفتم به قطر بروم و حالا زمان جدایی‌ام از لیگ ستارگان است، چون تجربه لازم را کسب کردم و می‌خواهم در یک تیم معمولی اروپایی بازی کنم.
 

کاظم احمدزاده:  مجری‌ای داریم که بازیگر است و در یک روز ۲۵‌میلیون تومان می‌گیرد و حالا دوتا یا سه‌تا ضبط می‌کند. این‌که می‌گویم معمولی است یعنی تازه سلبریتی آنچنانی هم نیست، اما به یک مجری بزرگ چقدر می‌دهند، مجری‌ای که برنامه زنده هم اجرا می‌کند، برنامه زنده هم آن‌قدر از انسان انرژی می‌گیرد که وقتی تمام می‌شود، انگار دوتا کامیون آجر خالی کرده‌ای برای یک مجری معمولی. خیلی بخواهند پول بدهند، 200 تومان، 300 تومان نهایتا 500تومان است.

علی کریمی:   من سرمربی تیمی بودم که مالکیت آن برعهده تن‌زاده بود و خداداد عزیزی زمانی با مالک دیگر این باشگاه توافق کرد که من قراردادم را با باشگاه فسخ کرده بودم. من اصلا از خداداد ناراحت نیستم و برای او آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم اتفاقاتی که برای من رخ داد، برای دوستانم تکرار نشود که این‌گونه اتفاقات خوشایند نیست.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  108