شماره ۱۴۰۶ | ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت
صفحه را ببند
مسلمان و محرمی رفتنی شدند، 3بازیکن دیگر هم در شرف جدایی هستند
مخمصه بدموقع پرسپولیس

شهروند| بعد از دبل قهرمانی در لیگ، صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا هم برای قرمزهای پایتخت آرام بخش نبود. این اتفاق بزرگ نتوانسته پایان بخش حاشیه‌ها و دردسرها برای پرسپولیس باشد چون بعد از پیروزی مقابل الجزیره چهار ستاره این تیم به اضافه محسن مسلمان که حسابی با برانکو درگیر است، به‌طور رسمی و غیررسمی از جمع قرمزهای پایتخت جدا شدند. این اتفاق درحالی رخ داده که پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات با پنجره‌ای بسته روبه‌رو است و نمی‌تواند بازیکن بخرد. با این شرایط فصل آینده دشواری‌های زیادی پیش روی پرسپولیس خواهد بود.
خداحافظی تلخ
وحید امیری، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و محمد انصاری از بازیکنانی بودند که در فصل اخیر نمایش‌های فوق‌العاده‌ای برای پرسپولیس داشتند. این 4نفر در تمام طول فصل عصای دست برانکو بودند و نبودشان در پرسپولیس با توجه به ممنوعیت جذب بازیکن برای این تیم کابوس بزرگی برای سرمربی قرمزها خواهد بود. بعد از بازی با الجزیره زمزمه‌هایی مبنی بر این مطرح شد که آنها ادامه فوتبال‌شان در فصل آینده را در جایی دیگر جز پرسپولیس سپری کنند. به جز این 4نفر که در آستانه جدایی هستند، جدایی محسن مسلمان که قبل از جنجال‌هایش با برانکو مهندس محبوب قرمزها بود، از پرسپولیس مسجل شده است.
وحید امیری؛ می‌خواهد لژیونر شود
وحید امیری در دومین فصل حضورش در پرسپولیس تاثیری انکارناپذیر در قهرمانی این تیم داشت و روز بازی با الجزیره آخرین روز قراردادش با پرسپولیس را سپری کرد. امیری در نیم فصل دوم هم از لیگ ستارگان قطر پیشنهاد داشت اما با توجه به وضع پرسپولیس و جدایی مهدی طارمی ترجیح داد در پرسپولیس بماند. حالا هم از گوشه و کنار خبر می‌رسد او پیشنهادی نجومی از قطر دارد و این بار رغبت زیادی به این انتقال دارد. بعد از پایان بازی با الجزیره درحالی‌که قرمزها مشغول برگزاری جشن صعود بودند، شنیده شد که امیری برای تمدید قرارداد به باشگاه چراغ سبز نشان نداده و گفته‌ سال آینده را در خارج از کشور سپری خواهد کرد. این درحالی است که پرسپولیسی‌ها حساب زیادی روی وفاداری او باز کرده بودند و انتظار داشتند با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی، امیری قراردادش را تمدید کند که ظاهرا این اتفاق رخ نخواهد داد.
فرشاد احمدزاده؛ خداحافظی به سبک خودش
فرشاد احمدزاده که زمانی لقب پسر برانکو را داشت و در ترکیب پرسپولیس خوش می‌درخشید، به تدریج از تفکرات برانکو دور شد.احمدزاده که در اواسط فصل هم زمزمه‌ جدایی از پرسپولیس در پایان فصل و قبول پیشنهادات خارجی را آغاز کرده بود، بعد از بازی با الجزیره از همبازی‌های خود خداحافظی کرد و به آنها خبر داد‌ سال آینده دیگر در جمع قرمزها نیست.احمدزاده در جمع بازیکنان پرسپولیس مدعی شده پیشنهاداتی از لیگ قطر، هلند و سوئد دارد و بی‌میل نیست فصل آتی را به دور از حواشی در خارج از لیگ‌ ایران دنبال کند. او که مدتی نیز با برانکو دچار چالش شده بود، به دلیل درگیری با شایان مصلح و بعد از آن شجاع خلیل‌زاده شرایط خوبی ندارد و همین مسائل تصمیم او را برای جدایی قطعی کرده است.
محمد انصاری؛ دور افتخار مشکوک
قرارداد او با پرسپولیس به پایان رسیده و احتمال می‌رود که فصل آینده او را در جمع قرمزها نبینیم. انصاری که پیش از این هم اعلام کرده بود پیشنهاداتی از لیگ ستارگان دارد، تصمیم جدی خود را گرفته تا فصل آینده را در خارج از کشور سپری کند. مدیربرنامه‌های انصاری به او اعلام کرده پیشنهادهایی از لیگ‌هایی مثل چین، قطر، یونان و کراواسی دارد و از طرف دیگر برانکو شدیدا خواهان باقی ماندن محمد انصاری در تیم پرسپولیس است و از مسئولان باشگاه خواسته تا این بازیکن را حتما حفظ کنند ولی انصاری بعد از صعود با پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی دور افتخار زد که ظاهرا نشان از جدایی او دارد.
صادق محرمی؛ کوچ به کرواسی
پدیده این فصل پرسپولیس اولین لژیونر لیگ برتر است. محرمی فصلی رویایی را در پرسپولیس سپری کرد و قبل از پایان فصل به دینامو زاگرب پیوست.محرمی درحالی توانست به این سادگی از پرسپولیس جدا شود که تنها سابقه دو فصل حضور در این تیم را دارد و اگر‌ سال گذشته قراردادش تمدید می‌شد به این سادگی نمی‌توانست از جمع قرمزها جدا شود. در هر صورت او با قطعی شدن قراردادش با دینامو بعد از بازی با الجزیره از همبازیانش خداحافظی کرد تا در میان بهت تماشاگران و مسئولان پرسپولیس به آسانی از این تیم به اروپا ترانسفر شود بدون این‌که حتی یک ریال نصیب باشگاه شود.
مسلمان؛خداحافظی با انگ خیانت
میخکوب‌شدن محسن مسلمان بعد از گل دقیقه 89 جلال حسینی و در شرایطی که ورزشگاه آزادی در آستانه انفجار قرار داشت، این بازیکن را با اتهام بزرگی روبه‌رو کرده است. وقتی عکس مسلمان که باحالتی مغموم روی نیمکت فریز شده بود درحالی‌که بقیه بازیکنان به جشن شادی گل حسینی اضافه شده بودند، منتشر شد اتهامات زیادی متوجه او شد. مسلمان در صفحات مجازی قرمزها به خیانت محکوم شده به این دلیل که در جشن گل دوم قرمزها شرکت نکرده است. این موضوع آن‌قدر برای پرسپولیسی‌ها ناراحت‌کننده بوده که حتی عضو هیأت‌مدیره باشگاه هم به آن واکنش نشان داده است. محمدرضا حاجی‌بیگی، یکی از اعضای هیأت‌مدیره پرسپولیس درباره محسن مسلمان گفته: «مسلمان نتیجه این حرکتش را می‌بیند و حتما برای فصل آینده جایی در پرسپولیس نخواهد داشت. البته مهم این است که ما به مرحله بعد صعود کردیم و همه هم خوشحال بودند.» در این بین شایعات عجیب و غریبی هم مطرح شده که او در ایجاد این حواشی تنها نبوده و ظاهرا از طرف یکی از اطرافیان باشگاه پرسپولیس که خیلی در باشگاه نفوذ دارد، تحریک می‌شود تا جو باشگاه پرسپولیس را به هم بریزد و به نفع آن شخص علیه باشگاه پرسپولیس کار کند. این درحالی است که مسلمان در یکی دو فصل اخیر درخشش فوق‌العاده‌ای داشته و از دست دادن او دریغ بزرگی برای پرسپولیس خواهد بود. جدایی مسلمان از پرسپولیس حتی با وجود بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات قطعی است چون روابط او با برانکو،بازیکنان و حتی مسئولان باشگاه بسیار تیره شده و نمی‌توان تصوری از آینده او در پرسپولیس داشت. البته مسلمان می‌توانست خداحافظی بهتری از پرسپولیس داشته باشد اما حالا با انگ خیانت از این تیم می‌رود.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  267