شماره ۱۳۶۳ | ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۷ اسفند
صفحه را ببند
ذره‌بين

بازداشت سارقان باتری دکل مخابرات
میزان| ۲ سارق باتری‌های دکل‌های مخابراتی در یک شهرک صنعتی دستگیر شدند. ارزش اموال سرقت‌شده توسط این متهمان ۱۶‌میلیون تومان برآورد شده است. سرهنگ حسینی رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن‌آباد در این‌باره گفت: «با شکایت نماینده حقوقی شرکت مخابرات درخصوص سرقت تجهیزات صنعتی و باتری‌های دکل‌های مخابراتی، تیمی از ماموران این کلانتری برای دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند. در بررسی‌های انجام‌شده از محل‌های سرقت چهره و مشخصات خودروی متهمان به دست آمد و مدتی بعد ماموران موفق شدند در یکی از گشتزنی‌های خود دو سارق را که درحال بازکردن باتری‌های چند دکل مخابراتی در شهرک صنعتی حسن‌آباد بودند، دستگیر کنند. متهمان به همراه تجهیزات مسروقه به کلانتری منتقل شدند و تحت‌ بازجویی‌های انجام‌شده به سرقت 8 باتری ۵۰کیلوگرمی به ارزش ۱۶‌میلیون تومان اعتراف کردند و گفتند که سرب و مس‌های موجود در باتری‌ها را جدا کرده و به مالخران اموال مسروقه می‌فروختند.»
رئیس کلانتری ۱۷۶، ادامه داد: «متهمان پس از اعتراف و تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و اموال با هماهنگی‌های انجام‌شده به شرکت مخابرات تحویل داده شد.»

مرگ ۲ کودک در اثر سقوط در دستگاه بلوک‌زنی
ایسنا| دو پسربچه 7 و 10ساله هنگام کمک به پدرشان در دستگاه بلوک‌زنی، سقوط کرده و جان خود را از دست دادند. علی پاکدل، فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد درباره جزییات این حادثه گفت: «براساس اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع یک حادثه منجر به فوت در یکی از حاشیه‌های شهرستان بجنورد، ماموران انتظامی سریعا در محل حاضر شدند. براساس اعلام ماموران حاضر در صحنه این حادثه، در یک کارگاه بلوک‌زنی اتفاق افتاده است. دو پسربچه ۷ و ۱۰ساله که برای کمک به پدر در کارگاه بودند، متاسفانه در داخل دستگاه میکسر سقوط کرده و جان خود را از دست دادند.» فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد در پایان از همه شهروندان خواست در هنگام استفاده از تجهیزات ساختمانی نکات ایمنی را رعایت و از نزدیک‌شدن کودکان به این دستگاه‌ها خودداری کنند تا شاهد چنین اتفاق‌های ناگوار و دلخراشی نباشیم.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  340